Фонд майбутнього України відкрив свою веб-сторінку

02.10.2013

24 вересня 2013 року Фонд майбутнього України відкрив офіційну сторінку в Інтернеті.

Фонд має на меті сприяти розвитку інтелектуального потенціалу України, знайти шляхи його застосування як усередині країни, так і поза її межами, віднайти місце нашої держави на інтелектуальній карті світу.

Офіційна веб-сторінка містить вичерпну інформацію про цілі, основні напрямки та програми діяльності Фонду, його заходи та структуру. Структура сайту дозволяє максимально швидко зв’язатися з керівництвом Фонду та його співробітниками, отримати відповіді на питання щодо роботи Фонду. Підписка на новини дозволить отримати актуальну інформацію від Фонду серед перших.

«Фонд майбутнього України – це організація, яка покликана зробити інтелект ресурсом розвитку України. На моє глибоке переконання, тільки ставка на інтелект може забезпечити крок у майбутнє для нашої країни. Для мене «Майбутнє» та «Інтелект» – це два нерозривно пов'язані між собою поняття. А далі виникає величезна кількість запитань: як підтримати інтелект? Що потрібно, аби інтелект став ресурсом розвитку України? Як зробити так, щоб інтелект реалізовувався в нашій країні?.. Немає генія, який би знав відповіді на всі ці та багато подібних запитань. Тож відповіді нам доведеться шукати разом. А сайт Фонду – це щоденник колективного пошуку відповідей», – розповідає директор Фонду майбутнього України Юрій ЧУДНОВСЬКИЙ.

Нагадаємо, Фонд майбутнього України створений 31 липня 2013 року для організації, підтримки та втілення програм і науково-дослідних інновацій в галузі інтелектуальної політики України, розробки й втілення стратегії інтелектуального розвитку країни. Створення Фонду стало результатом І Міжнародної експертної сесії «Як зробити інтелект ресурсом розвитку України», що відбувалася 27-28 червня 2013 року в Києві.

Завдання Фонду реалізовуватимуться шляхом організації та проведення всеукраїнських і міжнародних виставок, презентацій, конкурсів, науково-практичних заходів та інших форм інтелектуальної комунікації.

Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті Фонду.

Повернутися